top of page
grupa taekwondo 0d 4-6 lat.jpg

Grupa 4-6 - latków

Rozwijanie Potencjału i Charakteru Młodych Wojowników 

W poszukiwaniu inspirującej i rozwijającej aktywności dla swoich dzieci, warto rozważyć taekwondo. Ta koreańska sztuka walki to nie tylko doskonała forma ruchu, ale również skarbnica wartości i umiejętności, które pomogą w kształtowaniu silnego charakteru.

Dlaczego wybrać taekwondo jako formę aktywności dla swoich dzieci?

 Zajęcia taekwondo to idealny sposób na rozwijanie umiejętności fizycznych u dzieci. Ćwiczenia wzmacniają siłę, zwinność, gibkość oraz koordynację, a nauka technik kopnięć i ciosów buduje kontrolę nad własnym ciałem.

Dzieci od najmłodszych lat uczą się również wartości takich jak szacunek, dyscyplina, pokora i wytrwałość. Te wartości są niezwykle cenne w życiu codziennym i pomagają dzieciom stawić czoła wyzwaniom.

Kolejne stopnie mistrzowskie i osiągnięcia w taekwondo przekładają się na wzrost pewności siebie u dzieci. Taekwondo uczy, że wytrwałość prowadzi do sukcesu, co buduje poczucie własnej wartości.

Postaw na taekwondo w Ciechanowskim Klubie Sportów Walki. Nasi trenerzy nie tylko posiadają kwalifikacje ale również doświadczenie, gdyż sami są rodzicami :) 

Kontakt

17 stycznia 17, 06-400 Ciechanów

509 733 633

Partnerzy

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Ciechanowie 

pobrane.jpg
bottom of page